lizing

Лізинг авто

автомобілі для фізичних та юридичних осіб

lizing-avtomobilej-s-probegom

Автомобілі з пробігом

Що таке автолізинг?

З огляду на реалії сьогодення, мало хто може дозволити купити собі автомобіль з пробігом, а тим більше новий з салону. Є звичайно рішення у вигляді кредиту, але не кожному він доступний. А якщо бути точними, то отримують його одиниці. Тому що для оформлення необхідні всілякі довідки з роботи, поручителі і купа інших гарантій. Для підприємців та юридичний осіб з короткою бізнес історією це взагалі не реально. Так що ж робити в такій ситуації, особливо коли гостро стоїть транспортне питання? Вихід завжди є, потрібно тільки бути в курсі нових можливостей. Які з’являються на ринку фінансових послуг! В даному випадки єдино правильним рішення це оформлення авто в лізинг з правом викупу. Розглянемо всі плюси і мінуси даного виду кредитування і розберемося, що це таке.

Придбання в лізинг авто з правом викупу.

Це той же самий автокредит з різницею лише в тому, що до кінця терміну дговору транспортний засіб належить компанії. Фактичним власником Ви стаєте після закриття (повного погашення) договору. Простіше кажучи після виплати останнього платежу. Це мабуть єдиний мінус в даній ситуації. Таким чином компанія перестрахових від неправомірних дій клієнта. Тим самим оберігаючи себе від шахрайських дій недобросовісних клієнтів. Ось чому і не потрібні додаткові гарантії і поручителі.

А тепер про позитивні моменти такого придбання авто. Всі додаткові платежі такі як: страховка (Каско і Осаго), реєстрація, установка ГБО. Все це Вам розрахують на весь термін погашення на відміну від кредитного варіанти оформлення. А це може затягнути на 25-35% від загальної вартості автомобіля. Одним з незаперечних плюсів є також швидкість прийняття рішення та саме оформлення угоди. Якщо машина вже вибрана то процедура займає максимум день.

Такий вид кредитування зараз дуже популярний не тільки для фізичних, а й для юридичних осіб. Особливо це актуально для молодих компаній які активно розвиваються і сильно потребують збільшення автопарку. Не маючи кредитної історії дуже важко отримати фінансування банків не тільки на покупку авто але і на розвиток бізнесу. Тому це мабуть єдиний спосіб безболісно розширити свій бізнес. Та ж ситуація простежується і у приватних підприємців. Враховуючи вище сказане можемо зробити заключення, що це найкраще рішення на фінансовому ринку України.

Зараз також і автоломбарди застосовують такий вид кредитування. Більш детально читати тут.